گرانترین ساعت دیواری چوبی دست ساز در دنیا به حراج گذاشته شد

ساعت دیواری چوبی دست ساز Raft با 8 جعبه ذخیره سازی یکپارچه نه تنها زمان دقیق را به شما نشان می دهد، بلکه اتاق شما را با وسایل مورد علاقه خود تزئین می کند.

Raft یک ساعت دیواری چوبی دست ساز زیبا و همه کاره است که توسط Paladim، یک استودیوی صنایع دستی در بلغارستان، ساخته شده است. 

ابعاد ساعت دیواری ذخیره سازی 11.2 x 11.2 x 1.6 اینچ است و همانطور که از تصاویر می بینیم، طراحی ظاهری مینیمال و براق را به نمایش می گذارد.

 کل بدنه از چوب آهک اروپایی با کیفیت بالا برای ساخت و ساز محکم ساخته شده است و نمای بیرونی از دانه های چوب طبیعی زرق و برق دار است که به شما راحتی و گرما می دهد. و چندین لایه لاک ساتن سطح را جذاب تر و ماندگارتر می کند.

ساعت دیواری چوبی مجهز به مکانیزم بی‌صدا است که توسط یک باتری قلمی تغذیه می‌شود تا زمان دقیق را با سه عقربه خود نشان دهد.

ساعت دیواری

 مهمتر از همه، ساعت دیواری دارای هشت جعبه ذخیره سازی یکپارچه است.

 ابعاد هر جعبه ذخیره سازی 3.2 x 3.2 x 1.6 اینچ در داخل است، بنابراین به عنوان یک ویترین دیواری برای نشان دادن کلکسیون های مورد علاقه شما مانند اکشن فیگورها، خلاقیت های لگو و غیره عمل می کند. 

علاوه بر این، با استفاده از آویز دندان اره، می توانید آن را به راحتی روی دیوار نصب کنید.

ساعت دیواری چوبی دست ساز Raft با جعبه های ذخیره سازی 85 دلار آمریکا قیمت دارد. اگر علاقه مند هستید، برای جزئیات بیشتر به Etsy بروید.

اگر قصد خرید ساعتی برای خانه یا محل کار خود دارید، توصیه می کنیم قبل از انتخاب، این نکات را در نظر داشته باشید:

  • دید: مهم نیست که ساعت های دیواری شما چقدر در بخش ظاهر امتیاز می گیرند، اگر اعداد قابل مشاهده نباشند، هدف برآورده نمی شود! بنابراین، مطمئن شوید که شیشه جلو نور را منعکس نمی کند و ارقام را پنهان نمی کند. به دنبال قطعه ای بروید که به وضوح زمان را به شما بگوید.
  • اندازه: یکی دیگر از ویژگی های مهم که باید به آن توجه کنید اندازه ساعت است. ساعت نباید روی دیوار خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. هنگام خرید ساعت، مکانی را که قصد نصب آن را دارید در نظر داشته باشید.