کاشی و سرامیک شمس خانه شما را نورانی می کند

محصولات کاشی و سرامیک شمس یکی از بهترین برند های کاشی و سرامیک در ایران است که با تنوع فراوان در طرح و رنگ پاسخگوی نیاز همه ی سلیقه ها می باشد.

کاشی‌های سرامیکی دوام طولانی‌مدتی دارند و جزئیات آن‌ها اغلب نقش مهمی در شخصیت تاریخی این بنا دارد.

هنگامی که مداخله در نصب کاشی های تاریخی ضروری است، بهتر است افراد حرفه ای را درگیر کنید که به تعیین و اجرای تعمیرات مورد نیاز عادت دارند.

بسیاری از تلاش‌های با نیت خوب می‌تواند منجر به آسیب‌های بیشتر شود که می‌تواند به طور جبران ناپذیری به بافت تاریخی آسیب برساند.

کاشی‌های سرامیکی قرن‌هاست که در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته‌اند. آنها را می توانید در چندین بنای باستانی، کلیساها، مساجد و خانه های قدیمی پیدا کنید.

اکنون در مغازه ها، بیمارستان ها و خانه ها استفاده می شود. از آنها برای تزئین دیوارها، کف، مبلمان و حتی اجاق گاز استفاده می شود.

اغلب کاشی‌های سرامیکی با شکل دیگری از سرامیک‌ها مانند سفال، سفال و موزاییک ترکیب می‌شوند تا زیبایی و جذابیت بیشتری به فضای داخلی بیافزایند.

کاشی

در این مقاله به گذشته سفر می کنیم تا تاریخ کاشی و سرامیک را باز کنیم.

تاریخچه کاشی و سرامیک به زمان های بسیار دور برمی گردد. سفرهای باستان شناسی نشان می دهد که مصریان در اوایل قرن چهارم قبل از میلاد از کاشی و آجر آبی برای تزئین خانه های خود استفاده می کردند.

آجرهای لعابدار نیز یک منظره رایج در بین النهرین بود. شما می توانید این آجرهای آبی را در چندین مکان ماقبل تاریخ پیدا کنید.

درهای بابل یکی از این مکان‌هاست که آجرهای لعاب‌دار در آن مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد.

درب ایشتار بابل که به عنوان یکی از عجایب هفتگانه اصلی جهان قدیم در نظر گرفته می شود، در قرن پنجم قبل از میلاد ساخته شد.

مورخان بر این باورند که یکی از دلایل محبوبیت کاشی‌های سرامیکی در طول قرن‌ها این است که با استفاده از خاک رس ساخته شده‌اند.

خاک رس به راحتی در دسترس است و به راحتی می توان آن را با استفاده از فرآیندهای ساده مانند پخت یا پخت به کاشی تبدیل کرد.

یکی دیگر از مزایای بزرگ کاشی‌های سرامیکی این است که ماندگاری طولانی، بادوام و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر است، که آن را به انتخابی عالی در دوران باستان و همچنین برای دوران معاصر تبدیل می‌کند.