کاشی شکسته روی دیوار مدرن موضوع علمی روز

کاشی های دیوار و کاشی شکسته روی دیوار ایجاد شده توسط Novoceram به لطف انتخاب گسترده جلوه های زیبایی شناختی و رنگ های موجود، دیوارهای هر محیط داخلی یا خارجی را برجسته می کند.

Novoceram خطی به نام Art ایجاد کرده است که دیوارپوش های سنگی چینی را با طرحی اصلی گرد هم می آورد.

به عنوان مثال، این کاغذ دیواری های سرامیکی همه دارای هویت منحصر به فرد و اصلی هستند تا دیوارهای شما را به شیوه ای زیباتر و جسورانه تزئین کنند.

این مجموعه های دیواری سرامیکی با جلوه کاغذ دیواری به یک عنصر تزئینی واقعی در اتاق های شما تبدیل می شوند.

کاشی

برای زیباتر کردن فضای کوچک، این دیوارپوش سنگ چینی راه‌حل بهینه است و طرح‌های هندسی، مینیمال، شاد یا بی‌احترامی آن تأثیر فوق‌العاده‌ای بر روی دیوارهای شما خواهد داشت تا نتیجه‌ای بسیار تزئینی داشته باشید.

از طرف دیگر، اگر فضای مدرن‌تر و شیک‌تری را ترجیح می‌دهید، Novoceram کاشی‌های دیواری با جلوه‌های طبیعی مانند سنگ یا چوب را نیز ارائه می‌دهد.

کاشی های دیواری با جلوه چوب، سایه های گرم چوب را به روشی بسیار وفادار تقلید می کنند و بازتولید آن چنان واقع گرایانه است که حتی جزئیاتی مانند گره ها و دانه ها نیز نشان داده می شود.

کاشی‌های دیواری با افکت سنگی به دیوارهای شما اصالت خاصی می‌بخشند و بدون اینکه آنها را با ظرافت‌های ظریف خود زیاد کنند، آنها را تزئین می‌کنند.

در نهایت، حتی امروزی ترین و شیک ترین فضاهای داخلی و خارجی پوشش ایده آل خود را در میان کاشی های دیوار مجموعه Novoceram پیدا می کنند.

در این مورد، می توانید ظروف سنگ چینی با جلوه بتن را برای دیوارهایی انتخاب کنید که به فضا شخصیت بیشتری می بخشد.

روکش دیوار ظروف سنگی فضای داخلی یا بیرونی شما را هوشیارتر می کند، که فضای صنعتی یا فضای زیر شیروانی فوق مدرن را به خود می گیرد.