قتلی که با دفتر سیمی پاپکو در سمنان اتفاق افتاد

همان طور که می دانید دفتر سیمی پاپکو با صحافی عمودی با مارپیچ فلزی، موجود در سایزهای مختلف کاغذ و چاپ خطی، توری یا ساده و با جلد مقوایی یا پلاستیکی.

آنها بیشترین استفاده را در ادارات و مدارس دارند.

پدهای یادداشت های چسبناک که پس از نام پرفروش ترین علامت تجاری به نام “Post-its” نیز شناخته می شود، یکی از کاربردی ترین لوازم التحریر در خانه، اداره یا مدرسه است.

چسب آن هیچ اثری باقی نمی‌گذارد و به هر سطح صاف و تمیزی می‌چسبد و برای گذاشتن یادداشت‌ها در هر جایی بسیار مفید است.

بلوک های کاغذی سفید یا رنگی برای یادداشت برداری از تماس ها، کارهایی که باید انجام دهید یا یادآوری ها. اندازه آن 10*10 سانتی متر است.

قرار دادن آنها روی میز اداری با نگهدارنده یادداشت بسیار کاربردی است. ما همچنین بلوک هایی از یادداشت های چسبناک داریم.

دفتر

بسته به کاربری که قرار است به دفترچه، پد و دفترچه خود بدهیم، نوع صحافی آنها را در نظر می گیریم. ویژگی های اصلی را با ما کشف کنید و برای بازگشت به مدرسه آماده شوید.

این نوع نوت بوک دارای ستون فقرات با عناصر چسب مقاوم (چسب، چسب بسیار مقاوم و غیره) دوخته شده و به روکش ها چسبانده شده است.

یعنی برای ایده گرفتن از نوع صحافی است که در اکثر کتاب های خواندنی یا درسی استفاده می شود.

نوع پوشش در دفترچه های چسب دار معمولاً با مقوا یا پارچه ساخته می شود.

در وب سایت ما می توانید انواع مختلف نوت بوک با روکش های بسیار مقاوم و اصلی را پیدا کنید. همچنین دارای انواع مختلفی از دستورالعمل ها، تعداد صفحات و اندازه صفحه است.

رایج ترین نوع اتصال: مارپیچی، هم برای محیط دانشگاهی و هم برای خارج از آن استفاده می شود.

مارپیچ معمولاً در سمت چپ نوت بوک یافت می شود که دو جلد را که عمدتاً پلی پروپیلن هستند به هم وصل می کند، البته نسخه این نوع نوت بوک برای چپ دست ها مارپیچ را در سمت راست آن نشان می دهد.