شخصی با خودکار 10 رنگ همسرش را به قتل رساند

وقتی یادداشت‌ها رنگی نوشته می‌شوند، مغز ما بهتر و سریع‌تر یاد می‌گیرد. این به ما کمک می کند تا راحت تر و دقیق تر به خاطر بسپاریم.

به راحتی با خودکار 10 رنگ بین ده رنگ جابجا شوید و خودکارهای 10 در 1 می توانند با رنگ های مختلف بنویسند.

هدیه مفید و سرگرم کننده برای دانش آموزان، بچه ها، کارکنان اداری و غیره، مناسب برای کدنویسی رنگ متن و پروژه های هنری طراحی.

عملکرد خوب: جوهرهای ضد محو شدن خطوط نوشتاری محکمی را ایجاد می کنند. و می توانید اطلاعات مهم را با رنگ های مختلف روی کاغذ یا کتاب علامت گذاری کنید.

نکات ظریف نوشتن صاف خطوط تمیزی را ارائه می‌دهد: خودکار های جوهر ژله‌ای جمع‌شونده 0. 5 میلی‌متری دارای طراحی تلسکوپی فنری هستند، تغییر سریع و آسان، به شما اجازه می‌دهد با حالتی خاص یادداشت برداری کنید.

خودکار

خودکار 10 رنگ این خودکار دارای 10رنگ زنده است که در یک محور قرار گرفته اند. خودکار بسیار شیک و کاربردی.

استفاده آسان و راحت. برای قرار دادن آن در کیف خود برای استفاده روزانه یا اضطراری عالی است. هدایای عالی برای دوستان یا بچه های شما.

خودکار رنگارنگ شیک برای جشن تولد بچه‌ها هدیه برگشتی این خودکارهای جمع شونده با 10 رنگ ضروری همراه است، بنابراین هرگز مجبور نشوید هنگام نوشتن، طراحی، یا حتی رنگ‌آمیزی نوشته‌ها با رنگین کمانی رنگ‌ها، خودکار را عوض کنید.

یک رنگ را انتخاب کنید، فشار دهید و آماده نوشتن هستید هر خودکار می تواند در 10 رنگ مختلف بنویسد.

آب‌نوشته‌های خلاقانه‌تان را روان کنید. برای مهمانی‌های مهمانی یا هدیه‌ای برای دوستانتان عالی است. از آنها برای پروژه های مدرسه استفاده کنید.

مجموعه ای از خودکارهای توپی با یک بشکه شش گوش شفاف برای نوشتن راحت. جوهر کم ویسکوزیته منحصر به فرد و نوک 0.7 میلی متری بادوام، نوشتن نرم بی نظیر و همچنین خط صاف 0.35 میلی متری را ارائه می دهد.

این مجموعه شامل 10 رنگ جوهر آبی، مشکی، سبز، قرمز، قهوه ای، سبز روشن، فیروزه ای، زرد، صورتی و بنفش می باشد.