ساعت تیسوت اصل سه موتوره که آینده شما را پیش بینی می کند

اولین ساعت سوئیسی برای بسیاری نقطه عطف است.

ساعت تیسوت اصل سه موتوره می تواند یک پیشنهاد گران قیمت باشد، اما لازم نیست که گران قیمت باشد.

با تمرکز بر ارائه مجموعه‌ای از طرح‌ها و قیمت‌ها، Tissot یک بازیگر اصلی در بازی ساعت‌های سوئیسی سطح پایه است که هر علاقه‌مند جدید یا کهنه‌کار باید آن را بشناسد.

ساعت‌های خودکار با قیمت کمتر از 700 دلار و نسخه‌های کوارتز از همان مدل‌ها با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر، تیسوت را به یک پیشنهاد ارزشمند تبدیل کرده است.

شما حتی می توانید یک ساعت با مارک مشترک با تیم NBA مورد علاقه خود تهیه کنید، زیرا تیسوت اسپانسر رسمی زمان بندی NBA در میان سایر فعالیت های ورزشی است.

مجموعه وسیعی از طراحی و ویژگی‌ها به این معنی است که تقریباً همه از کلکسیونرهای ساعت گرفته تا طرفداران Moto GP می‌توانند ساعتی را در کاتالوگ Tissot پیدا کنند که مطابق با نیازهای خود باشد – بدون مقداری خراش.

ساعت

این برند همنام که در سال 1853 توسط دو پدر و پسر چارلز-فلیسین و چارلز امیل تیسوت در Le Locle تأسیس شد، از بسیاری جهات در طول تاریخ ساعت سازی پیشگام بود.

چارلز-امیل از ترس اینکه مهارت های صنعتگران در لو لوکل در طول زمان از بین برود، بر اهمیت مدارس ساعت سازی برای دولت سوئیس تأکید کرد.

او به اندازه کافی تأثیرگذار بود که به عنوان بازرس ملی منصوب شد

. به عنوان بخشی از سفرهای او در این نقش، برند تیسوت در شهرهایی مانند پاریس، شیکاگو و آنتورپ به دلیل ساعت های جیبی بسیار دقیق و ساعت های مچی پیشگام خود که توسط افراد مشهور استفاده می شود، در سراسر جهان شناخته شد.

در اوایل دهه 1900، این برند خانوادگی تلاش کرد تا تمام جنبه های تولید ساعت را در یک کارخانه ترکیب کند.

این تولید داخلی امکان نوآوری بیشتر توسط این برند را فراهم کرد.

همانطور که الکتریسیته رایج تر شد، مغناطیس برای ساعت سازان بیشتر به موضوع تبدیل شد زیرا این نیروی نامرئی دقت ساعت های مکانیکی را کاهش می دهد.

در پاسخ به این مشکل مدرن، تیسوت اولین ساعت ضد مغناطیسی را ایجاد کرد، چیزی که در قرن بیست و یکم اهمیت بیشتری پیدا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.