با دمپایی دخترانه بیرونی دیگر از شر عرق کردن پاهایتان خلاص شوید

دمپایی ها نمونه بارز صندل هایی هستند که نمی خواهید هنگام دویدن بپوشید. با این حال، این هنوز محبوب ترین نوع صندل است.

دمپایی دخترانه بیرونی نمونه ای دمپایی می باشد که بسیار پر دطرفدار است و فروش بسیار بالاای دارد.

دمپایی ها یک زیره ساده دارند که یک بند Y شکل مستقیماً روی کفی آن محکم می شود.

آنها معمولاً با لاستیک ساخته می شوند، اما فلیپ فلاپ ها را می توان از هر ماده ای ساخت و در همه رنگ ها و طرح ها دیده می شود.

فلیپ فلاپ ها صندل های سبکی هستند که با کفی فوم و پنجه پلاستیکی طراحی شده اند تا از پوشنده حمایت کنند. برای تکان دادن این سبک نهایی، به سراغ چرمی بروید.

دمپایی های معمولی دارای بندهای الاستیک ساده هستند که می توانند در سواحل و پیک نیک استفاده شوند. اما اگر استایل شخصی شما شیک‌تر است، می‌توانید این صندل‌های تابستانی را با بند‌های چرمی بافته شده، تزئین شده با نگین‌ها یا درخشش‌ها تهیه کنید.

این دمپایی‌های استادانه زمان نمی‌برند تا ظاهر معمولی شما را جلوه دهند. همچنین جالب است بدانید که این کفش‌های بسیار راحت بسیار متنوع هستند.

دمپایی

آنها در طیف گسترده ای از طرح ها، الگوها و رنگ ها هستند که باعث می شود این لباس غیر رسمی ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد.

با لباس شنا یا لباس شنای خود همراه شوید. با تنوع زیاد فلیپ فلاپ در بازار، انتخاب فقط یک جفت برای شما بسیار چالش برانگیز خواهد بود.

این که سرسره ها نوعی دمپایی هستند یا سبک خودشان هستند، در دنیای مد جای بحث دارد، اما شکی نیست که آنها یک نوع صندل هستند.

 اسلایدها دارای یک بند هستند که به صورت افقی در بالای کفش قرار می گیرد که مستقیماً به زیره آن متصل می شود.

اگرچه صندل‌های چرمی گران‌تر هستند، اما به دلایل زیادی ارزش آن را دارند! اولاً، برخلاف بسیاری از دمپایی‌های معمولی، ضریب دوام بالاتری دارند.

معمولاً کفش های چرمی سبک وزن و انعطاف پذیر هستند. این بدان معنی است که نه تنها از اکثر صندل های معمولی زیباتر است، بلکه عملکردی نیز دارد.