تولید کفش adidas terrex که موجب طرح ایده صیانت اینترنت ملی شد

کفش‌های آدیداس TERREX AGRAVIC FLOW 2.0 MID TRAIL RUNNING با بالشتک فوق‌العاده سبک برای پشتیبانی سریع و بالشتکی طراحی شده‌اند که به شما این امکان را می‌دهد تا مایل به مایل را با خیال راحت طی کنید.

رویه کفش adidas terrex از مش کش ساخته شده است که تهویه و پشتیبانی را فراهم می کند، در حالی که زیره میانی برای بازگشت بهینه انرژی ساخته شده است.

زیره دارای ترکیب لاستیکی Continental است که چسبندگی عالی را بر روی سطوح خشک و مرطوب ارائه می دهد.

آدیداس Terrex Agravic Pro یک مدل دویدن در مسیر همه کاره است که حفاظت و راحتی عالی را در فنی ترین مسیرها و مسیرهای کوهستانی ارائه می دهد.

طراحی شده با فناوری BOOST و رویه بدون درز، می‌توانید بدون نگرانی در مورد نوع مسیر و آنچه در طول مسیر با آن مواجه می‌شوید، روی کاوش مسیرهای جدید تمرکز کنید.

کفش‌های دویدن آدیداس Terrex Agravic Pro Trail با رویه پارچه‌ای بسیار تنفس‌پذیر و راحت ساخته شده‌اند و طراحی مناسبی را ارائه می‌دهند.

کفش

تقویت محافظ در زیره میانی در برابر سنگ ها و سنگ ها ثبات را تضمین می کند، در حالی که زیره لاستیکی Continental دارای آج است که چسبندگی عالی را بر روی سطوح مختلف ارائه می دهد.

این کفش همچنین حاوی 50٪ پلاستیک Parley Ocean (پلاستیک جمع آوری شده از اقیانوس ها) و 50٪ پلی استر بازیافت شده برای دوام بیشتر است.

قیمت لیست 200 یورو است (اما می توان قیمت ها را در RUNNEA مقایسه کرد) و افت آن 4 میلی متر است.

آدیداس Terrex Agravic Speed ​​Pro قبلاً جهت گیری مدل را در نام خود نشان می دهد.

سرعت و سبکی برای دوندگان با تکنیک دویدن خوب که می خواهند از میان کوه ها پرواز کنند.

برای تمام مسافت‌ها، از نیمه ماراتن تا فوق‌العاده ، تا زمانی که وزن شما از 80 کیلوگرم تجاوز نمی‌کند، به دنبال کفشی باشید که زمینی را که روی آن راه می‌روید احساس کنید و تقریباً در هر زمینی با چسبندگی خوب مواجه شوید.