تنفس مصنوعی با شیلنگ پمپ بنزین سمند جان انسانی را نجات داد

شیلنگ های بنزین و شیلنگ پمپ بنزین سمند، DEF و سوخت دیزل از SPATCO، برای راه‌حل‌های شلنگ سوخت‌رسانی قابل اعتماد خرده‌فروشی، تجاری و ناوگان، شیلنگ‌های پمپ مهاری ما با طول‌ها و اندازه‌های ورودی متعدد را مرور کنید.

ما بهترین شیلنگ پمپ بنزین موجود در بازار را حمل می کنیم. اسپاتکو محل شماست تا نازل و شلنگ پمپ بنزین مورد نظر خود را پیدا کنید.

اگر چیزی را که به دنبالش هستید پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا آن را برای شما تهیه کنیم.

وقتی صحبت از برنامه های جابجایی سوخت می شود، به راه حل های شلنگ ایمن، بادوام و قابل اعتماد نیاز دارید.

به همین دلیل است که مهندسین گیتس شیلنگ‌های خدماتی را برای رسیدگی به طیف وسیعی از سوخت‌های مبتنی بر نفت، از جمله بیودیزل، بنزین، گاز آویو و غیره، سوخت می‌دهند، در حالی که در برابر نشت، پیچ خوردگی و خرابی ناگهانی سیستم مقاومت می‌کنند.

شیلنگ

محدوده شلنگ توزیع سوخت ما شامل انواع شیلنگ های تحویل سوخت و شلنگ های مکش سوخت، از جمله شیلنگ دیزل، روغن سوخت، بنزین، گریس و شلنگ AdBlue است.

خدمات مخزن مرکز که با پایان باز، در کویل یا کیت کامل موجود است، طیف کاملی را ارائه می دهد.

مونتاژکنندگان شیلنگ آموزش دیده ما کیت های شلنگ سوخت ما را در اینجا در انبار ما می سازند و بنابراین ما در ارائه طول و انتهای مورد نیاز شما بسیار انعطاف پذیر هستیم.

ما علاوه بر شیلنگ های پمپ سوخت، کیت های شیلنگ ثقلی را برای تاسیسات مخزن سوخت با تغذیه گرانشی می فروشیم.

تنظیمات جایگزین برای آنچه به صورت آنلاین فهرست شده است در دسترس است.

اگر نمی توانید طول دقیق شلنگ سوخت مورد نیاز خود را در وب سایت ما پیدا کنید، لطفاً با تیم فروش ما با شماره 0121 351 4445 تماس بگیرید تا با خوشحالی به شما کمک کنند.