اکسسوری چوبی سیسمونی تاثیر شگفت انگیزی برای درمان استرس دارد

همانطور که می دانید اکسسوری چوبی سیسمونی زیبایی اتاق کودک شما را دو چندان می کند.

  • کاملاً با خانه عروسک هاپه تمام فصل یا هر عروسک خانه ای که به مبلمان اتاق کودک نیاز دارد، مناسب است.
  • عروسک های شما با این ست دوست داشتنی احساس خوبی در خانه شما خواهند داشت
  • مبله با تخت های دو طبقه، میز بازی، صندلی و حتی کشتی موشک
  • بازی نقش فعال، داستان سرایی تخیلی و خلاقیت را تشویق می کند. داستان سرایی سرگرم کننده، نقش آفرینی و خلاقیت را ترویج می کند
  • پرداخت های غیر سمی و مواد ایمن برای کودکان

هر کودکی می‌خواهد فضای خنکی را برای خود بخواند. با ست مبلمان خانه عروسکی اتاق کودک از Hape، بچه ها می توانند اتاق عروسک خود را با سبکی تزئین کنند. 

این مجموعه مبلمان با طراحی خلاقانه دارای یک تخت دو طبقه، یک میز و دو صندلی، و چندین اسباب بازی، از جمله کشتی موشک برای سرگرم کردن کودکان عروسک است.

اکسسوری

کاملاً متناسب با خانه عروسک تمام فصل هاپ یا هر خانه عروسکی 1 اینچی است و به خوبی با مجموعه مبلمان خانه عروسکی هاپه هماهنگ می شود تا طراحان داخلی کوچک بتوانند مبلمان را هر طور که می خواهند با هم ترکیب کنند.

مبلمان چوبی کودکان ما که از چوب طبیعی خالص ساخته شده اند منحصراً با روغن طبیعی ساخته شده اند و به آنها اجازه می دهد در محیطی طبیعی و عاری از مواد مضر رشد کنند.

چوب از آب و هوای اتاق سالم پشتیبانی می کند، به کودک شما کمک می کند تا خوابی آرام داشته باشد و تمرکز بهتری داشته باشد.

این تاثیر گرم تضمین می کند که کودک شما در اطراف احساس خوبی دارد. مبلمان اتاق خواب کودکان ساخته شده از چوب جامد عملاً تخریب ناپذیر است، زیرا می تواند حتی بارهای سنگین را نیز تحمل کند.

حتی آثار سال‌ها استفاده و فرورفتگی‌ها و خراش‌های کوچک را نیز می‌توان به راحتی از بین برد.

به لطف گزینه های بی شمار برنامه ریزی و توسعه، مبلمان اتاق خواب کودکان TEAM 7 شما همراه با کودک شما رشد می کند و کاملاً با سن کودک شما سازگار می شود. مکانی عالی برای بازی، خواب، یادگیری و شاد بودن.